Producenci

Djeco

Funkcje edukacyjne połączone z wysoką jakością wykonania i oryginalnym wzornictwem – to wizytówka firmy Djeco, powstałej w 1954 roku. Wieloletnia tradycja pozwoliła wypracować marce oryginalny design zabawek i wyjątkową jakość. Pomysły na zabawki o niebywałej estetyce powstają w samym Paryżu. Nic więc dziwnego, że produkty Djeco eksportowane są aż do 40 krajów na całym świecie i wystawiane są na najbardziej wpływowych międzynarodowych targach w Paryżu, Nowym Jorku, Norymberdze czy Madrycie.

W ofercie marki Djeco znajdziemy, m.in.: gry edukacyjne, zestawy kreatywne, zabawki wspierające rozwój. Wszystkie zabawki zgodne są z filozofią marki: mają wzbudzać zainteresowanie najmłodszych i rozwijać ich wyobraźnię poprzez zabawę. Żywa kolorystyka i ciekawe wzornictwo bez wątpienia w tym pomagają. Wszystkie produkty Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Fat Brain Toys Co

Amerykańska firma, której siedziba mieści się w stanie Nebraska, specjalizująca się w produkcji kreatywnych zabawek dla dzieci. W swojej ofercie posiada ponad 7000 zabawek, których zadaniem jest pobudzać dziecięcą wyobraźnię, ćwiczyć logiczne myślenie, wspierać rozwój zdolności manualnych, stymulować mózg. Marka za cel stawia sobie zabawki, które nigdy się nie nudzą, do których dziecko powraca z radością i odkrywa na nowo.

Fat Brain Toys przywiązuje bardzo dużą uwagę do bezpieczeństwa swoich produktów, do produkcji których używa tylko materiałów najwyższej jakości, spełniających międzynarodowe normy i atesty. Marka jest laureatem wielu nagród, wielokrotnie została doceniona za innowacyjność rozwiązań.

 

Haba

Niemiecka, rodzinna firma, która od 1938 roku produkuje zabawki, dostarczające dzieciom nie tylko mnóstwo radości, ale też przede wszystkim wspierające ich rozwój. Głównym założeniem marki Haba jest zaoferowanie dzieciom odniesienia do rzeczywistości – dlatego wszystkie zabawki posiadają realistyczne kształty i kolory, wspomagając tym samym funkcję uczenia się. Zabawki ujmują nie tylko niebanalną kolorystyką i wzornictwem, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami.

W ofercie firmy znajdziemy, m.in.: zabawki drewniane, pięknie wydane gry planszowe, zabawki ogrodowe, namioty, szmaciane lalki. Wszystkie produkty łączy jakość wykonania, dbałość o szczegóły, trwałość oraz funkcje edukacyjne. Zabawki posiadają wymagane w Europie atesty i certyfikaty.

Janod

Od 1970 roku Janod projektuje zabawki, które łączą w sobie francuski design z najwyższej jakości materiałami. Wśród bogatej oferty znajdziemy, m.in.: drewniane klocki i układanki, puzzle, sortery, instrumenty, gry, domki. Ich dokładnie przemyślana konstrukcja ma na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania, a także kształtowanie inteligencji emocjonalnej. Beztroska i radosna zabawa ma za zadanie jednocześnie wspierać rozwój, rozwijać koordynację ruchową, zdolności manualne czy też kojarzenie kolorów i kształtów.

Wszystkie produkty tworzone są z największą dbałością o szczegóły, z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Zabawki spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa, takie jak EN71-1, EN71-2, EN71-3 oraz REACH.

 

Mudpuppy

Amerykańska firma, powstała w 1992 roku, specjalizująca się w grach i zabawkach edukacyjnych, przeznaczonych dla dzieci w wieku od 3 lat. W bogatej ofercie znajdziemy, m.in.: układanki, puzzle magnetyczne, zestawy kreatywne, gry czy też drewniane magnesy.

Zabawki Mudpuppy rozwijają nie tylko wyobraźnię i kreatywność najmłodszych, lecz także zdolności manualne i artystyczne. Walory edukacyjne łączą się z wysoką jakością. Wszystkie produkty firmy posiadają atesty CE i ASTM. Zabawki marki Mudpuppy były także wielokrotnie nagradzane, m.in.: Dr. Toy's Best Green Product Award 2011, the Oppenheim Toy Portfolio's Platinum Award 2011.

 

Small Foot Design

Niemiecka marka, powstała w 2002 roku, w asortymencie której znajdują się zabawki dla dzieci, artykuły dekoracyjne, prezenty oraz wiele innych produktów dedykowanych dla najmłodszych. Wszystkie zabawki cechuje wysoka jakość i dbałość o bezpieczeństwo. Nad produkcją czuwa dział kontroli jakości. Produkty są również testowane przez niezależne jednostki badawcze. Wszystkie zabawki spełniają Europejskie Normy Bezpieczeństwa EN 71. Do ich produkcji wykorzystywane jest drewno o wysokiej jakości, uzyskiwane z ponownego zalesienia.

Small Foot Design nie tylko zapewnia radosną zabawę, lecz przede wszystkim przyczynia się do rozwoju dziecięcych zmysłów, zdolności motorycznych oraz koordynacji ruchowej. Główna dewiza firmy brzmi: "Życie idzie w parze z nauką: zabawki pomagają w dorastaniu".

Wydawnictwo Dwie Siostry

Kreatywne i pięknie zilustrowane książki, których nie może zabraknąć w dziecięcym pokoju. Właśnie takie pozycje znajdziemy w ofercie wydawnictwa Dwie Siostry. Oficyna powstała w 2005 roku, w Warszawie, jej założycielkami są trzy przyjaciółki, którym przyświeca jeden cel: “edukacja przez zabawę”.

Wydawnictwo specjalizuje się w książkach przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Mądre treści, oryginalna grafika i angażowanie do działania – tak by najmłodsi w kreatywny sposób mogli zdobywać wiedzę o świecie. Książki ilustrują wybitni graficy, m.in.: Mirosław Pokora, Janusz Stanny, Eryk Lipiński, Jan Szancer, Jerzy Flisak. Wśród mistrzów słowa pisanego natomiast znajdziemy zarówno debiutantów, jak i wybitnych: Juliana Tuwima, Wandę Chotomską czy Sylvię Plath, których książki otrzymują drugie życie.

Każda z książek to perełka na rynku wydawniczym. Potwierdzają to liczne nagrody, m.in. Nagroda Literacka m.st. Warszawy 2013 roku czy wyróżnienie Bologna Ragazzi Award 2015. W marcu 2018 r. Wydawnictwo zdobyło zaszczytny tytuł Najlepszego Europejskiego Wydawcy Dziecięcego Roku. Książki Wydawnictwa Dwie Siostry są jednak przede wszystkim doceniane przez dzieci, jak i ich rodziców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl