O nas

Powrócić do dzieciństwa 

– to pragnienie, które towarzyszy niekiedy każdemu z nas. Choć na kilka chwil, choć na kilka małych przygód. My spróbowaliśmy. Chcieliśmy spojrzeć na świat oczami dziecka. Oczami podążającymi za kolorami i kształtami, oczami spragnionymi nowych odkryć, większych i mniejszych. Świat dziecka, jego wyobraźni, jest niewyobrażalnie duży – tyle w nim do zdobycia, tyle do zobaczenia!

Pluszowa Sowa to polski, niewielki sklep z wielką misją. Przyświeca nam jeden cel: pozwolić dzieciom lepiej zrozumieć otaczający świat – bawić, a jednocześnie rozwijać, uczyć, zachęcać do pokonywania trudności.

W naszym asortymencie nie ma miejsca na nudę i niepraktyczność. Proponujemy pomysłowe i niebanalne zabawki edukacyjne, pomoce dydaktyczne dla dzieci i niemowląt, dla odkrywców małych i tych nieco już większych – do wyboru, do koloru, do zabawy i  do nauki. Każda, nawet najmniejsza zabawka w naszym sklepie, rozwija: zmysły, nowe umiejętności, kreatywność i ciekawość świata – na każdym etapie życia małego człowieka.

Nie zapomnieliśmy też o bezpieczeństwie. W przypadku produktów przeznaczonych dla najmłodszych jest to konieczne. Zabawki do naszego sklepu wybieramy niezwykle starannie, zwracając uwagę, czy posiadają niezbędne atesty. Z największą troską dbamy o naszych małych klientów i ich rodziców. Na każdym etapie zakupu – czy to wyboru, czy użytkowania – służymy pomocą, dzieląc się naszym doświadczeniem i sercem, którego cząstkę wkładamy w naszą pracę.

Każdy dzień w życiu malucha jest nową opowieścią. Tylko od nas, dorosłych zależy, jaką puentę tej bajki dopiszemy. Dajmy im wspólnie radosne dzieciństwo oraz przyszłość pełną pasji i spełnionych marzeń.

By lepiej zrozumieć świat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl